Witamy

Witaj na blogu poświęconemu grze moviestarplanet! Ja ( Pomocna^^ ), Selcia_100 i Emma G staramy się na bieżąco informować Was o nowościach na moviestarplanet. Na chacie możecie pogadać z innymi czytelnikami tego bloga i przedyskutować to, co aktualnie dzieje się na msp. Zachęcamy do czytania naszego bloga, komentowania i regularnego odwiedzania nas ;-)

poniedziałek, 21 maja 2012

Zwierzaki na MSP :3

Witajcie! Na pewno wielu z Was ma już swojego zwierzaka i wiedzą, jak się nim opiekować. Ale równie duża ilość osób może skorzystać z moich wskazówek. :DOd jakiegoś czasu, na MSP jest dużo ofert kupna VIP i SC. Jeśli takie zakupimy, dostajemy nie tylko dodatkowe, unikatowe przedmioty, ale czasem też unikalnego zwierzaka. Ja takiego nie mam, ale sądzę, że nie ma różnic w opiekowaniu się nim, a opieką nad bardziej pospolitymi zwierzakami.
No dobrze, do rzeczy. Zwierzaka trzeba najpierw kupić. Na wyżej zamieszczonej ilustracji możecie zobaczyć miejsce, do którego musimy się udać ^^ A na dole możecie zobaczyć, jakie menu wtedy nam się pokazuje:

No dobrze, niewiele tu widać, ale zawsze można kliknąć, prawda? :P Może dopatrzycie się tu numerków ^^

1) Tu musimy kliknąć, jeśli chcemy kupić psa, smoka lub lisa (?)... to chyba jest lis :D Zwierzętami tymi możemy się opiekować. Kosztują 900 sc.
2) Tu możemy kliknąć, jeśli chcemy zainwestować w boonie'go (takie fikcyjne zwierze wymyślone przez twórców MSP :3 Słodkie są.) Kosztują 900 sc.
3) Tu możemy kupić różnorodne zwierzęta np. do filmów, ale nie da się nimi opiekować.
4) Tu możemy oddać zwierzaka, płacąc za to, do hotelu. Jeśli ma nas nie być na MSP przez długi czas, albo po prostu chcemy zrobić sobie przerwę w opiece nad zwierzakami.


5) Tu możemy kupić rzeczy 'dla zwierząt', chociaż one zupełnie z nich nie korzystają ._. To będzie dla nas dekoracja domu lub rzecz do filmu. xD

No dobrze, ale my dzisiaj zajmujemy się kupnem zwierzaka, którym będziemy mogli się zaopiekować. Możecie je teraz wybrać i kupić jajko, z którego potem wylęgnie się Was zwierzaczek :3 Wystarczy to jajko położyć w swoim domu, potem w nie kliknąć i wybrać 'wykluj', czy coś takiego, o ile dobrze pamiętam. No dobrze... teraz długo oczekiwana... opieka ! :P
Oto i moje zwierzaki ^^Od lewej: smok -  Drago; różowa suczka - Crystal, niebieska suczka - Cathy; Boonie - Słodziak (ale ja kreatywna xD).

Tak wygląda profil zwierzaka, zademonstruję na Słodziaku, ponieważ jako jedyny jest z kategorii ,,Boonies" xD
Hamburger to ikonka karmienia (płacimy 10 SC), serduszko to coś w rodzaju głaskania, mydło to kąpiel - dostajemy za nią trochę SC, czasem jest potrzebna, o czym świadczą muchy latające wokół zwierzaka :D Piłka to zabawa, zdobywa się za jej pomocą lvl'e dla zwierzaka. Trzeba na nią klikać, aby ją odbijać do zwierzaka, on ją odbija do nas i tak dopóki jej nie upuścimy :3 A za pomocą gwizdka nasi podopieczni pokazują sztuczki. Za każdy kolejny lvl jest nowa sztuczka.

Na zakończenie powiem, że ubranka zwierzaki dostają, gdy rosną, a rosną, gdy się je karmi. Jeśli zaniedbamy ich potrzeby mogą zachorować. Wtedy trzeba kupić lekarstwo. Zwierzaki możemy zabierać ze sobą do różnych miejsc w taki sposób:


Decydując się na zwierzaka, mamy wstęp do parku zwierzaków:


No to paa :*
Pomocna^^

5 komentarzy: